2010-05-26

Aluprof CUP 2010

Pod takim hasłem Aluprof zorganizował końcem maja doroczne spotkanie dla partnerów handlowych. Były już góry, były Mazury więc tym razem goście zostali zaproszeni do nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno, do eleganckiego i  luksusowego Clarion Hotel Grand Baltic Resort & SPA.

W trwającym trzy dni spotkaniu uczestniczyło ponad 150 klientów z terenu całej Polski. Gościem specjalnym części konferencyjnej był ekspert z Instytutu Technik Budowlanych dr. Paweł Sulik, który wprowadził gości w tajniki znakowania produktów znakami CE.

Spotkania Aluprofu, które uznawane są za jedne z najlepszych w branży, cechują się niepowtarzalną atmosferą i wyjątkowym klimatem. Podobnie było również i tym razem. Galę partnerów Aluprof, podczas której uhonorowano wielu klientów, poprowadził Darek Maciborek, znany z POPlisty RMF FM.

Tytuł Partnera Aluprof 2009 otrzymały firmy:

W kategorii Najwiekszy obrót 2009  r.

METALPLAST - STOLARKA  SP. Z.O.O

HUTNIK Sp. z o.o.

PROF-MET-KOL

W kategorii Największa dynamika sprzedaży przy dużym obrocie w 2009 r. :

PERSENA SP. Z O.O  

RODEX SP. Z O.O.

BUDREM SP.Z O.O

W kategorii Debiut roku 2009:

Pemalux Sp .z o.o.     

Domkat Sp. z o.o

Domel    Sp z.o.o

Bogard Ryszard Szulc i wspólnicy Sp. J

W kategorii Osobowość 2009 r.

Michał Fornalik

Leszek Sasinowski

Jarosław Loos

Jacek  Bertrand

Izabela  Babij

ZŁOTY PROFIL ALUPROF ZA CAŁOKSZTAŁT WSPÓŁPRACY otrzymała firma  P.P.U.  BUMET Jerzy Hilburger

Tło muzyczne imprezy uprzyjemnił zespół Szymonersi znany m.in. z programu Szymon Majewski Show. Atrakcją specjalną spotkania miały być siatkarki sponsorowanego przez Aluprof klubu BKS Aluprof Bielsko-Biała, które ze względu na trwające rozgrywki finałowe o tytuł Mistrza Polski nie mogły przybyć do Dźwirzyna.  Nie było  to jednak przeszkodą w przeprowadzeniu turnieju siatkówki o tytuł prezesa Aluprof. Wierzymy, że dzięki dopingowi naszych kontrahentów BKS Aluprof pokonał zespół z Muszyny w finałowej rozgrywce w Bielsku-Białej , zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski. Jest to najlepsze ukoronowanie spotkania Aluprofu.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie klientom a siatkarkom gratulujemy zdobycia  upragnionego tytułu mistrzowskiego.