2020-04-20

ALUPROF głosami klientów otrzymał złote godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2020

Firma ALUPROF zajęła I miejsce w kategorii „PROFILE I SYSTEMY Z ALUMINIUM” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020. Wyróżnienie to rokrocznie przyznawane jest na podstawie opinii aktywnych konsumentów, co czyni markę najbardziej rozpoznawalną w swoim segmencie.

Zaufanie to podstawa

Laureaci programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI wyłaniani są co roku w toku badań, których uczestnikami są rzeczywiści konsumenci. Obdarzając konkretne marki i produkty zaufaniem, w 100% decydują o przyznaniu brązowego, srebrnego i złotego godła. Posługiwanie się przez firmy tytułem Konsumencki Lider Jakości 2020 jest utożsamiane z gwarancją jakości oferowanych produktów i usług.

W ramach programu opracowywany jest specjalny raport, przedstawiający wnioski z przeprowadzonych badań. Zgromadzona w nim wiedza pozwala określić, czym kierują się klienci, jakie czynniki są decydujące w procesie zakupowym oraz jakie cechy usług i produktów przeważają podczas wysnuwania rekomendacji.

Na utrzymanie pozycji lidera wśród producentów systemów aluminiowych dla budownictwa pracują codziennie setki naszych pracowników. Tym większe znaczenie ma dla nas otrzymanie złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2020. Jest to ranking opracowywany na podstawie wiarygodnych opinii klientów, co nobilituje markę, a zarazem motywuje do dalszych starań. Niewątpliwą zaletą programu jest raport z badań konsumenckich, w których z roku na rok bierze udział coraz więcej osób. Dzięki dostępnym wnioskom możemy jeszcze precyzyjniej zidentyfikować potrzeby klientów ALUPROF, lepiej odpowiedzieć na ich oczekiwania i dopasować ofertę produktową – mówi Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.

Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z ekonomicznym dziennikiem nr 1 w Polsce – Dziennikiem Gazetą Prawną.

aluprof