2012-10-03

Aluprof – konsumenci wybrali lidera

Firma Aluprof otrzymała złote godło Konsumencki Lider Jakości 2012 w kategorii „Profile i systemy z aluminium”. Pierwsze miejsce marki w badaniu potwierdza jej pozycję jako lidera jakości na polskim rynku profili oraz systemów aluminiowych.

Szeroka oferta produktów i usług, a także ich zróżnicowanie pod względem cen oraz jakości sprawia, że konsumenci wybierają rozwiązania najbardziej odpowiednie dla siebie. Pomimo zróżnicowanego poziomu cenowego, atrakcyjności i dostępności oferty klienci najczęściej decydują się na produkt, który jest liderem w danej branży. Aby go poznać konsumenci poddawani są badaniom, sprawdzającym ich potrzeby oraz preferencje. Jednym z nich jest ogólnopolski program Konsumencki Lider Jakości. Dzięki otrzymanym wynikom wyłoniono liderów w poszczególnych kategoriach produktowych.

Firma Aluprof głosami konsumentów zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Profile i systemy z aluminium”. Tytuł świadczy nie tylko o wysokiej jakości produktów, ale także o zaufaniu i częstym wyborze marki przez klientów Aluprof. Zgodnie z zasadami programu laureat otrzymuje możliwość bezterminowego posługiwania się godłem promocyjnym KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2012. Odznaczony produkt staje się bowiem pierwszym wyborem konsumenta nastawionego na jakość dokonanego zakupu, co wynika z hasła programu: WYBIERAJ TO, CO NAJLEPSZE.