2013-09-12

Aluprof liderem rynku

ALUPROF został wyróżniony tytułem Lider Rynku Stolarki 2013 zarówno w segmencie dostawców systemów aluminiowych jak i w segmencie osłon. Wyróżnienia dla firmy odebrała p Jolanta Kosiec - dyrektor finansowy, członek zarządu Aluprof podczas tegorocznej Gali Stolarki Budowlanej, która odbyła się 10 września 2013 r w Warszawie w hali EXPO XXI.

Tytuł Lidera Rynku Stolarki przyznawany jest na podstawie badań organizowanych przez Centrum Analiz Branżowych, w których brane są pod uwagę przychody ze sprzedaży, rozpoznawalność marki, jakość produktów oraz profesjonalizm w zakresie obsługi handlowej klientów.

Podwójny tytuł dla Aluprof potwierdza niesłabnącą pozycję firmy na rynku, przynależność do grona najlepszych i najbardziej zyskownych polskich przedsiębiorstw. Od lat jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku, wyróżniającym się innowacyjnością w zakresie produkcji i profesjonalizmem działania – mówi Tomasz Grela, prezes Aluprof S.A.

Organizatorami Gali Liderów Stolarki jest Centrum Analiz Branżowych oraz miesięcznik Forum Branżowe we współpracy z firmą Lentewenc, realizatorem targów Warsaw Build 2013 oraz targów Windows & Doors. Podczas Gali odbyło się również uroczyste spotkanie Klubu Forum 100 – szefów stu największych firm branży stolarki budowlanej. Uroczystość poprzedziła prezentacja wyników branży w I półroczu 2013 oraz przedstawienie prognoz sprzedaży na II półrocze i cały 2014 rok.