2017-10-30

ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2017

Firma ALUPROF, lider produkcji systemów aluminiowych w Europie, po raz dziewiąty z rzędu otrzymała zaszczytny tytuł „Lidera Rynku Stolarki”, zwyciężając w kategoriach: systemy aluminiowe oraz systemy roletowe. Finał tegorocznej edycji plebiscytu odbył się 25 października w Pałacu Lubomirskich (siedziba Business Centre Club) w Warszawie.

Ranking Liderów Rynku Stolarki, organizowany przez Centrum Analiz Branżowych, ma już 13-letnią tradycję i opracowywany jest na podstawie wyników sprzedaży w minionym sezonie. Na jego kształt mają wpływ wyłącznie liczby – klienci kupujący produkty danego dostawcy, decydują o rynkowej pozycji firmy. Podczas tegorocznego plebiscytu pod lupę wzięto kilkaset polskich firm. W obecności ponad setki menedżerów firm okienno-drzwiowych dyplomy odebrali szefowie m.in. takich firm, jak Porta KMI Poland (drzwi), Velux Polska (okna dachowe), Wiśniowski (bramy), Drutex (okna z PCW), Portos (osłony okienne), KMT Stal (drzwi metalowe), Somfy (napędy). W tym zaszczytnym gronie już po raz dziewiąty znalazła się firma ALUPROF.

Dyplomy wręczane podczas uroczystej Gali w imieniu firmy odebrali Marek Majchrzak Dyrektor Sprzedaży Krajowej oraz Bożena Ryszka Kierownik Działu Marketingu. Tytuły „Lidera Rynku Stolarki 2017” w obu obsługiwanych przez nas segmentach rynku to dla nas ogromny powód do dumy, a tytuł lidera zobowiązuje nas do nieustannej ciężkiej pracy. Dokładamy wszelkich starań aby zadowolić rosnące grono naszych odbiorców.

aluprof