2013-02-18

Aluprof na Miedzynarodowych Targach WINDOOR-TECH 2012

Aluprof wspólnie z firmą R& Tech Emmegi zaznaczyły swoją obecność na międzynarodowych targach WinDoor-tech 2013 w Poznaniu. Na stoisku zaprezentowana została współpraca urządzeń R&D Emmegi ze znanymi programami do konstruowania stolarki aluminiowej – MB- CAD i Uni_Link oraz Logical.

Prezentacja maszyn odbywała się na najbardziej energooszczędnych i zaawansowanych technologicznie produktach firmy Aluprof - MB-TT50, MB-SR50N HI+, MB-86, które z powodzeniem stosowane mogą być w tzw. zielonym budownictwie. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

Targi WinDoor-tech dały niepowtarzalną możliwość zapoznania się z pełną ofertą rynkową dla producentów okien, drzwi, bram i systemów fasadowych, jak również dla projektantów i środowisk naukowych.

Firmy wytwarzające i dystrybuujące maszyny i komponenty dla segmentu stolarki otworowej w jednym miejscu i czasie, na targach skierowanych specjalnie do nich, zaprezentowały cieszące się coraz większym zainteresowaniem najnowsze, wydajne i energooszczędne technologie. Wśród oferty producentów oraz dystrybutorów maszyn i komponentów dla tego segmentu znalazły się rozwiązania pozwalające optymalizować produkcję i podwyższać jakość produktów końcowych.