2017-11-29

Aluprof na targach Polyclose 2018

W dniach 17-19 stycznia 2018 roku w Gandawie w Belgii już po raz 18 -sty odbędzie się najważniejsza impreza targowa branży budowlanej Beneluksu - Europejskie Targi Okien, Drzwi, Osłon Przeciwsłonecznych oraz Technologii Fasadowych - POLYCLOSE 2018.

Wśród uczestników targów nie może zabraknąć po raz kolejny także firmy Aluprof, która z powodzeniem realizuje przyjętą w 2015 roku strategię rozwoju sprzedaży systemów aluminiowych dla budownictwa (w tym głównie systemów okienno-drzwiowych, fasadowych, jak również roletowych) w krajach Beneluksu i Północnej Francji.

Podczas wystawy zwiedzający będą mogli zapoznać się naszą kompleksową ofertą, jak również zobaczyć rozwiązania, które powstały przede wszystkim z myślą o potrzebach rynków belgijskiego i holenderskiego. Pośród zaprezentowanych produktów znajdą się m.in. charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi systemy okienno-drzwiowe MB-70B, MB-86B oraz MB-77HSB, które uzyskały w tym roku aprobaty belgijskiego instytutu UBAtc, system przeciwpożarowy MB-78EI z certyfikatem ATG Benor, systemy renowacyjne MB-SLIMLINE i MB-FERROLINE, system moskitiery plisowanej MPH oraz wiele innych, ciekawych rozwiązań.

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego: Stoisko 1282. Do zobaczenia.