2018-02-02

ALUPROF na targach POLYCLOSE 2018 w Belgii

W dniach 17-19 stycznia br. w Gandwie w Belgii już po raz 18 odbyła się jedna z najważniejszych imprez targowych w branży budowalnej Beneluksu – POLYCLOSE 2018, czyli Europejskie Targi Okien, Drzwi, Osłon Przeciwsłonecznych oraz Technologii Fasadowych. Wśród wystawców po raz drugi pojawiła się firma ALUPROF.

Wiodący europejski producent systemów aluminiowych dla budownictwa – ALUPROF z Bielska-Białej konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju sprzedaży systemów aluminiowych w krajach Beneluksu, wkraczając wciąż na nowe rynki. Obecność ALUPROF na targach POLYCLOSE jest elementem długofalowej ekspansji firmy na rynkach zachodnioeuropejskich.

– Na naszym stoisku prezentowaliśmy rozwiązania przygotowane specjalnie z myślą o specyfice i potrzebach rynku belgijskiego i holenderskiego. Oprócz naszych flagowych produktów na ekspozycji znalazły się także systemy okienno-drzwiowe MB-70B, MB-86B oraz MB-77HSB, które w minionym roku otrzymały aprobaty belgijskiego instytutu UBAtc. Ilość kontrahentów, która odwiedziła nas podczas targów, okazując zainteresowanie naszymi produktami znacznie przewyższyła nasze oczekiwania – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A. Inne produkty jakie można było odnaleźć na ekspozycji firmy to systemy renowacyjne MB-SLIMLINE i MB-FERROLINE, system drzwi harmonijkowych MB-86 FOLD LINE, system przeciwpożarowy MB-78EI z certyfikatem ATG Benor, system rolet SKT OPOTERM z zaokrąglonym profilem bocznym przygotowany pod rynek francuski, system moskitiery plisowanej MPH oraz wiele innych.