2018-12-17

Aluprof odsłania nową stronę internetową

Nowoczesny design, intuicyjna nawigacja i zwiększona funkcjonalność to główne atuty nowej odsłony firmowej strony marki Aluprof. Serwis zawiera treści dopasowane do potrzeb inwestorów, klientów indywidualnych i architektów. W ten sposób każdy użytkownik łatwo odnajdzie niezbędne informacje o produktach oraz pomocne narzędzia. Na stronie nie zabrakło też ciekawych treści o firmie i jej imponującym dorobku.

Nowa odsłona strony internetowej Aluprof – jednego z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie – ma za zadanie porządkować i udostępniać informacje niezbędne różnym grupom odbiorców. I to w sposób szybki, a przede wszystkim efektywny. Znana w całej Europie firma ma w swoim dorobku tysiące zrealizowanych inwestycji, bogate portfolio produktów oraz szereg udogodnień. Premierowy serwis internetowy Aluprof zbiera te wszystkie dane w jednym miejscu i udostępnia czytelnikom w sposób dopasowany do ich potrzeb. 

- Indywidualne podejście, skoncentrowane na realnych potrzebach, jest dla nas ważne – zarówno w procesie realizacji kolejnych inwestycji, współpracy z partnerami czy klientami. Ta idea towarzyszyła nam także przy projektowaniu nowej strony firmowej. Wiemy, że odwiedzają ją zarówno architekci, inwestorzy, jak i klienci indywidualni. Każdy z nich potrzebuje innych treści, dlatego zależało nam, aby mogli je odnaleźć w łatwy i szybki sposób. Obok funkcjonalności równie ważny był wygląd witryny, która zyskała teraz świeży i nowoczesny design, co jednocześnie ma niebagatelny wpływ na odbiór treści – mówi Bożena Ryszka, Dyrektor Marketingu i PR Aluprof SA.