2016-10-26

ALUPROF ponownie Liderem Rynku Stolarki 2016

Firma ALUPROF, lider produkcji systemów aluminiowych w Europie, już po raz ósmy z rzędu otrzymała zaszczytny tytuł „Lidera Rynku Stolarki”, tym razem zwyciężając w kategoriach: osłony okienne oraz systemy aluminiowe. Finał tegorocznej edycji plebiscytu odbył się 19 października w warszawskim Domu Rzemiosła Polskiego. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Małgorzata Wojtasik Dyrektor Handlowy Aluprof.

Ranking Liderów Rynku Stolarki, organizowany przez Centrum Analiz Branżowych, ma już 12-letnią tradycję. Opracowywany jest na podstawie wyników sprzedaży w minionym sezonie. Na jego kształt mają wpływ wyłącznie liczby – klienci kupujący produkty danego dostawcy, decydują o rynkowej pozycji firmy. Podczas tegorocznego plebiscytu pod lupę wzięto kilkaset polskich firm, prawie setkę zakwalifikowano do grona liderów, a osiemnaście nagrodzono zwycięskim dyplomem. Już po raz ósmy nagrodę odebrała firma ALUPROF.

Dyplom wręczany podczas uroczystej Gali w imieniu firmy odebrała Małgorzata Wojtasik Dyrektor Handlowy Aluprof – Tytuł „Lidera Rynku Stolarki 2016”, który otrzymaliśmy już kolejny rok z rzędu to dla nas ogromny dowód uznania. Za co jesteśmy wdzięczni zarówno organizatorom tego plebiscytu, jak i odbiorcom naszych produktów.

Galę Liderów poprzedziło w tym roku spotkanie z Tomaszem Żuchowskim, Wiceministrem ds. Budownictwa, który wraz z zaproszonymi goścmi szukał odpowiedzi na pytanie o rolę stolarki w budownictwie energooszczędnym.