2012-03-12

Aluprof przedstawił swoją ofertę na największych targach branży osłonowej R+T 2012

Stylistyka i kreacja stoiska o powierzchni 400 m.kw. zlokalizowanego w hali 9 na stoisku D27 nawiązywała do kolorystyki firmowej i utrzymana była w barwach pomarańczu i bieli z delikatnymi detalami grafitu. Całej ekspozycji na targach przyświecało hasło: Aluprof – die Adresse fur den Rollladenbau.

Bogata oferta produktowa Aluprof cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających . W czasie trwania targów przez stoisko Aluprof przewinęło się tysiące klientów. Poza produktami, które od dłuższego czasu goszczą w ofercie Aluprof, odbyła się również inauguracja nowych rozwiązań systemowych : innowacyjnych i funkcjonalnych rolet w systemie nadstawnym OPOTERM , Moskitier ramkowych oraz rolet antywłamaniowe w systemie RC 3. Firma Aluprof, jako pierwszy w Polsce producent systemów roletowych, otrzymał dla swojego produktu klasę RC3 odporności na włamanie.

Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z PN-EN 1627. Nowatorski system rolet antywłamaniowych wyróżnia się: mocną konstrukcją kurtyny rolety, co chroni ją przed uszkodzeniem, wzmocnioną konstrukcją prowadnic oraz listwy dolnej, a także mechanizmem zapadkowych w dolnej części rolety. System można zamontować zarówno w nowo wznoszonych, jak i w istniejących już budynkach. Profile dostępne są w różnorodnej kolorystyce.

System skierowany jest do osób, dla których najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym. Stąd nasz produkt, oprócz doskonałych walorów estetycznych, stanowi skuteczne zabezpieczenie przeciwwłamaniowe.

Nikt nie przechodził obok stoiska Aluprof obojętnie, nie tylko ze względu na oryginalną stylistykę. Stoisko tętniło własnym życiem, z głośników sączyła się świetna muzyka serwowana przez prezentera muzycznej Trójki Piotra Stelmacha. Trzy razy dziennie klienci uczestniczyli w pokazie montażu skrzynki PVC systemu rolety nadstawnej OPOTERM .

Dla Aluprofu ekspozycja na tak prestiżowych targach to świetna okazja do promowania swojego wizerunku. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów handlowych. Wart podkreślenia jest fakt, że na niemieckie targi ściągnęło wielu naszych stałych kontrahentów z Polski oraz klientów naszych spółek zagranicznych – mówi Bożena Ryszka –Główny specjalista ds. Public Relations.