2015-03-19

Aluprof sponosorem Ski Construction Cup

W Zakopanem w dniach 12-15 marca odbyła się pierwsza edycja SKI CONSTRUCTION CUP w branży infrastrukturalnej. Sponsorem wydarzenia była firma Aluprof S.A.

Zaproszeni na nią zostali architekci, przedstawiciele inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów i nadzoru inwestorskiego, biur inżynieryjnych oraz branży drogowej. Wydarzenie stanowiło okazję do zaprezentowania szerokiej gamy produktów firmy Aluprof S.A im dedykowanych.

Sportowa część wydarzenia wraz z licznymi atrakcjami w postaci różnorodnych zawodów narciarskich miała miejsce na zboczach stacji Suche. Imponująca pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji.

Towarzysząca część imprezy odbyła się w pięciogwiazdkowym hotelu Grand Nosalowy Dwór, w Zakopanem. Była to doskonała okazja do inspirujących spotkań. W międzyczasie odbywały się interesujące konkursy, a do wygrania były nagrody- niespodzianki. Dodatkową atrakcją był czas spędzony przy ognisku przy dźwiękach skocznej, góralskiej muzyki. Swobodna atmosfera w etykiecie sportowej elegancji sprzyjała nawiązywaniu nowych relacji, a także w prowadzeniu ciekawych rozmów.