2023-06-16

Aluprof umacnia się na pozycji lidera branży. Spółka po raz 9. na podium rankingu Budowlana Marka Roku

Wielki sukces Aluprof! Firma kolejny raz z rzędu znalazła się na czele rankingu Budowlana Marka Roku z tytułami Złotego Championa Roku 2023 oraz Złotej Budowlanej Marki Roku 2023. W tegorocznej edycji w ręce dyrektor marketingu i PR Aluprof, Bożeny Ryszki, trafiła także nagroda indywidualna Marketera XXI wieku.

Aluprof doceniony przez specjalistów branży

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 15 czerwca w hotelu Windsor w Jachrance, specjaliści już po raz 19. docenili najlepsze marki funkcjonujące w branży budowlanej, przyznając im tytuły Budowlanej Marki Roku, Championa Roku oraz nagrody w poszczególnych kategoriach. To jedne z najbardziej prestiżowych i cenionych wyróżnień, jakie mogą zdobyć producenci wyrobów budowlanych, ponieważ statuetki przyznawane są w oparciu o wyniki ogólnopolskiego badania ankietowego przeprowadzanego wśród fachowców przez firmę badawczą ASM. Jego celem jest poznanie opinii ekspertów na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych – to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Tym bardziej warto więc docenić fakt, że w tegorocznej edycji konkursu aż 3 statuetki trafiły do firmy Aluprof. Dostawca nowoczesnych systemów aluminiowych i innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego już po raz 9. z rzędu! zdobył złote statuetki w kategoriach „Profile okienne aluminiowe” oraz „Systemy roletowe”. To nie tylko potwierdzenie niezmiennie wysokiej jakości rozwiązań Aluprof, ale też wyraz uznania specjalistów, którzy nieprzerwanie postrzegają systemy bielskiego producenta jako najlepsze na rynku. Poza wymienionymi nagrodami specjalnym wyróżnieniem „Marketera XXI wieku” została uhonorowana dyrektor działu marketingu i PR Aluprof SA, Bożena Ryszka za osiągnięcia w działaniach związanych ze strategią marketingową marki Aluprof i jej promocją wśród wykonawców. „Zdobyte wyróżnienie traktuję w kategorii ogromnego sukcesu zawodowego, ale też osobistego. Z Aluprof jestem związana od 2005 roku i ogromnie cieszę się, że poprzez swoją pracę mogę przyczyniać się do rozwoju firmy, która w ciągu tych ponad 15 lat na tyle urosła w siłę, że jest dziś liderem w produkcji systemów aluminiowych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej. Możliwość tworzenia i wdrażania strategii marketingowych oraz budowania pozytywnego wizerunku marki w kraju i na rynkach zagranicznych to nie tylko moja praca, ale też pasja, a dzięki wsparciu zaangażowanego zespołu i zaufaniu, jakim obdarzają mnie przełożeni, także prawdziwa przyjemność”, podkreśla Bożena Ryszka.

Systemy Aluprof wśród najlepszych produktów na rynku

Poza wspomnianymi nagrodami Aluprof w ostatnim czasie otrzymał też inne ważne wyróżnienia. W maju do firmy trafiły dwie statuetki Top Builder. To kolejne liczące się nagrody branżowe, jakie mogą zdobyć przedstawiciele rynku budowlanego w Polsce. Jury co roku wyróżnia inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców, producentów i architektów, którzy działają na rzecz rozwoju tego sektora. Podczas tegorocznej edycji jury Top Builder doceniło dwa rozwiązania z oferty Aluprof: system drzwi zewnętrznych przeciwpożarowych MB-86EI otrzymał nagrodę w kategorii „Innowacja”, a system okienno-drzwiowy MB-86N w kategorii „Nowość”. Eksperci przyznając wyróżnienia zwrócili uwagę przede wszystkim na wysoką jakość i rzetelność wykonania systemów oraz wykorzystanie do ich produkcji certyfikowanych materiałów.