2022-10-20

Aluprof z 14. tytułem Lidera Rynku Stolarki 2022

Marka Aluprof po raz 14. została uhonorowana tytułem Lidera Rynku Stolarki w segmentach systemów aluminiowych oraz systemów roletowych. Wręczenie nagród odbyło się podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Forum Stolarki w dniach 18-19 października w Ożarowie Mazowieckim.

Centrum Analiz Branżowych zajmuje się monitoringiem zmian, które dokonują się na rynku budowlanym i regularnie przygotowuje ranking firm działających w tej branży. Co roku, wraz z redakcją magazynu Forum Branżowego, wybierają przedsiębiorstwa, przyznając im tytuł Lidera Rynku Stolarki. Aluprof został doceniony za działalność w segmentach systemów aluminiowych i roletowych. Jest to kolejne tego typu wyróżnienie dla naszej marki, co potwierdza utrzymywaną wysoką jakość oferowanych produktów, jak również pozycję lidera sprzedaży.

Podczas konferencji oraz gali rozdania nagród Aluprof reprezentowali Wojciech Kulej – dyrektor ds. rozwoju produktu i Katarzyna Duraj – dyrektor sprzedaży międzynarodowej.

Dziękujemy Centrum Analiz Branżowych za docenienie naszych działań oraz wszystkim naszym klientów, którzy przyczyniają się do sukcesów marki Aluprof.