2023-11-02

Aluprof z 15. tytułem Lidera Rynku Stolarki 2023

Aluprof został uhonorowany podwójnym tytułem lidera w segmencie systemów aluminiowych oraz roletowych w Polsce. Według badań przeprowadzonych przez CAB Research Agency, osiągnęliśmy niekwestionowany sukces, pojawiając się wśród zwycięzców po raz 15. Wręczenie nagród odbyło się podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Forum Stolarki w dniach 25-26 października w Jachrance.

Centrum Analiz Branżowych zajmuje się monitoringiem zmian, które dokonują się na rynku budowlanym. Co roku wraz z redakcją magazynu Forum Branżowego opracowywany jest ranking firm działających w tej branży. Aluprof już po raz kolejny potwierdził utrzymanie wysokiej jakości swoich rozwiązań, zdobywając tytuł Lidera Rynku Stolarki w segmentach systemów aluminiowych i roletowych. To ogromne osiągnięcie zawdzięczamy przede wszystkim całemu zespołowi Aluprof, który nieustannie dąży do doskonałości - zarówno w projektowaniu, jak i produkcji. Od zawsze stawiamy na innowacyjność, jakość i dbałość o potrzeby naszych klientów.

Podczas konferencji oraz gali rozdania nagród Aluprof reprezentowali Wojciech Kulej – dyrektor ds. rozwoju produktu i Marek Majchrzak – dyrektor sprzedaży krajowej systemów budowlanych.

aluprof