2015-09-03

ALUPROF z kampanią reklamową w telewizji

Wraz z początkiem września, w największych polskich stacjach telewizyjnych rusza kampania reklamowa firmy ALUPROF. Składają się na nią 8 sekundowe billboardy sponsorskie w dwóch wersjach. Kampania odbywa się pod hasłem „Tworzymy z aluminium”.

Spoty będzie można zobaczyć w czołowych stacjach telewizyjnych do końca miesiąca. Dwie wersje billboardów sponsorskich będą emitowane zarówno na uniwersalnych stacjach telewizyjnych: TVP 1, TVP 2, POLSAT, TVN, jak i na kanałach tematycznych: TVP INFO, TVN24 Biznes i Świat.

Kampania prezentuje rozwiązania firmy ALUPROF dla budownictwa, dzięki wykorzystaniu, których oblicze Polski zyskuje nowoczesny wygląd, na miarę XXI wieku. – Poprzez telewizyjną kampanię reklamową chcemy pokazać firmę ALUPROF jako producenta nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa: fasad, drzwi, okien czy rolet. Prezentujemy w niej ekskluzywne budynki wykonane na systemach ALUPROF, które są dumą Polski – tłumaczy Tomasz Grela, Prezes Zarządu firmy.

Fabuła spotów prezentuje potencjał, jaki tkwi w aluminiowych produktach i systemach dla budownictwa.

Kampania telewizyjna Aluprof to kolejny etap rozwoju naszej firmy. Wierzymy, że to działanie pozwoli zbudować markę produktów z aluminium, poszukiwanych przez klientów w punktach sprzedaży naszych partnerów handlowych w całym kraju. Rozwiązania Aluprof zostaną przedstawione jako produkty innowacyjne, bezpieczne i energooszczędne, obecne zarówno w nowoczesnej architekturze, jak i w domach inwestorów indywidualnych – twierdzi Bożena Ryszka, Kierownik Działu Marketingu i PR ALUPROF SA. Jak dodaje, podkreślają to dwie wersje spotu: pierwszy z nich przedstawiający dom jednorodzinny oraz drugi prezentujący pomieszczenie biurowe w nowoczesnym wieżowcu. – W ostatnich kadrach drugiego spotu można zobaczyć takie obiekty jak: wrocławski Sky Tower, Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena Gdańsk, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny czy Prosta Tower – dodaje.