2020-07-15

ALUPROF z kolejnymi tytułami Budowlanej Marki Roku

To kolejny rok, kiedy producent stolarki aluminiowej z Bielska-Białej zdobywa najwyższe wyróżnienia podczas rankingu Budowlana Marka Roku. Nagrody to wynik pozytywnej opinii i rekomendacji firm wykonawczych dla aluminiowych profili okiennych oraz systemów roletowych ALUPROF. Firma potwierdza swoją pozycję lidera branży i to, że należy do ścisłej europejskiej czołówki producentów.

Ranking Budowlanej Marki Roku opiera się na ogólnopolskim badaniu przeprowadzanym na zlecenie Centrum Badań i Analiz Rynku. Co roku ponad 3000 przedsiębiorstw z branży jest pytanych o opinię na temat producentów materiałów budowlanych w Polsce. Na podstawie ich odpowiedzi organizatorzy wyłaniają najlepsze krajowe firmy działające w tym obszarze gospodarki.

W 2020 roku ALUPROF ponownie znalazł się na czele rankingu. Firma zdobyła dwa główne, prestiżowe tytuły Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 oraz Złotego Championa Roku 2020. Pierwszą nagrodą zostały uhonorowane dwa rozwiązania producenta: aluminiowe profile okienne oraz systemy roletowe. Laur Złotego Championa to natomiast wyróżnienie dla firm, które cieszą się wieloletnim zaufaniem i najwyższymi opiniami wykonawców. To dokładne powtórzenie wyniku sprzed roku.

Wyróżnienie nas jako Budowlanej Marki Roku niesamowicie cieszy i potwierdza bezkonkurencyjność rozwiązań ALUPROF w branży. Ważniejsza jest jednak lojalność i zaufanie naszych klientów, które pozwala rozwijać nasze rozwiązania, wprowadzać innowacje i budować strategię marki na kolejne lata – podsumowuje Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.

Pierwsza Gala odbyła się w roku 2001 i od tamtej pory każda, kolejna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i frekwencją zaproszonych gości. Wręczenie nagród tegorocznej odsłony odbędzie się podczas Gali Online 1 października.

aluprof