2022-06-27

ALUPROF z tytułem Championa Roku i Budowlanej Marki Roku 2022

Aluprof, wiodący dostawca systemów aluminiowych w Europie, otrzymał dwie prestiżowe nagrody w kategoriach materiałów budowlanych: Złoty Champion Roku 2022 oraz Złota Budowlana Marka Roku. Firma po raz kolejny znajduje się w czołówce w niezależnym rankingu tworzonym na podstawie wskazań wykonawców.

- Dla naszej firmy bardzo ważne jest obserwowanie trendów. Startujemy w tym konkursie od kilku lat i uważnie przyglądamy się, jak zmieniają się opinie firm wykonawczych i jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że ponownie jesteśmy w gronie laureatów rankingu – dodaje Bożena Ryszka, dyrektor Działu Marketingu i PR, Aluprof SA.

Aluprof wyróżniono w kategoriach: profile okienne aluminiowe i systemy roletowe. Ranking Budowlana Marka Roku powstał 18 lat temu jako jedyny w Polsce projekt badawczy o niezależnym charakterze i szerokim zasięgu. Realizuje go firma ASM na podstawie spontanicznych wskazań wykonawców z całej Polski. – Nie podpowiadamy wykonawcom listy marek do wyboru, dlatego wyniki są w pełni obiektywne i przedstawiają rzetelnie pozycje poszczególnych marek – mówi Małgorzata Walczak-Gomuła, prezes ASM.

Wiarygodność rankingu Budowlana Marka Roku powoduje, że jego wynikami kierują się klienci, podejmując decyzje zakupowe. Aż 72,8 proc. osób planujących budowę lub remont domu jednorodzinnego preferuje produkt oznaczony logo Budowlanej Marki Roku.