2024-07-03

Bogata oferta paneli wypełniających dla drzwi wejściowych MB-86N Pivot Door

Portfolio paneli, które można stosować w prestiżowych drzwiach wejściowych z przesunięta osią obrotu MB-86N Pivot Door, znacznie się poszerzyło. Obecnie produkt ten dostępny jest w ponad 100 atrakcyjnych wariantach kolorystycznych.

W swojej premierowej odsłonie drzwi wejściowe MB-86N Pivot Door dostępne były w panelach z serii PD, która oferowała kilkanaście atrakcyjnych wariantów z aluminium (w tym z powłokami drewnopodobnymi), szkła lakierowanego i spieku kwarcowego. Obecnie gama modeli znacznie się poszerzyła – w nowych drzwiach od Aluprof można również stosować wypełnienia dla drzwi panelowych ze znanych i bardzo popularnych serii AD, AG i AP. To oznacza, że liczba opcji stylistycznych zwiększyła się do ponad 100!

Wypełnienia drzwiowe serii AD, AG oraz AP występują w wariantach BASIC (wypełnienie wsadowe), CLASSIC (jednostronnie zlicowane) oraz EXCLUSIVE (dwustronnie zlicowane). Produkty wykonane z użyciem tych paneli to nie tylko szeroki wachlarz kolorystyczny, lecz także wiele opcji przeszkleń oraz naświetli, a wszystko to sprawia, że drzwi wejściowe MB-86N Pivot Door mogą stać się wizytówką domów zaprojektowanych w bardzo różnych stylach.

W przypadku takich drzwi jak MB-86N Pivot Door wyjątkowy efekt wizualny można uzyskać dzięki zastosowaniu paneli o ponadstandardowej wielkości, a w szczególności o maksymalnych rozmiarach. W przypadku serii paneli AG i AP maksimum to 1400 x 2600 mm, a dla AD maksymalne wymiary wypełnień zostały zwiększone do imponujących 1950 x 3400 mm (taki sam wymiar dostępny jest też w serii PD).

Zaktualizowane foldery reklamowe wypełnień drzwiowych dostępne są tutaj:

Cenniki drzwi panelowych, zawierające informacje o cenach paneli o wymiarach ponadstandardowych, dostępne są w Strefie Autoryzowanej.

aluprof