2014-01-21

Certifire dla Aluprof

Aluprof jako pierwszy i jedyny systemodawca w Wielkiej Brytanii oferuje w pełni certyfikowane aluminiowe systemy przeciwpożarowe: MB - SR50 EI, MB - SR50N EI, MB - SR50N El EFEKT, MB - 78EI i MB- 78EI DPA.

Mając na uwadze obowiązujące w branży wymogi bezpieczeństwa, specjaliści z firm Aluprof oraz prestiżowy Instytut Badań Ogniowych Exova Warringtonfire podjęli ścisłą współpracę w celu ustanowienia najwyższych standardów w zakresie oferowanych wyrobów przeciwpożarowych. Inicjatywa ta nie tylko uzupełnia obowiązujące przepisy budowlane i rynkowe standardy, ale ułatwia wybór produktów, zapewniając decyzyjny komfort osobom odpowiedzialnym za ochronę przeciwpożarową budynków.

Systemy Aluprof otrzymały certyfikat CERTIFIRE gwarantujący najlepsze parametry wyrobów zgodne z najnowszymi normami branżowymi oraz wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem i najwyższą jakością rozwiązań technicznych. Ten uznawany przez organy regulacyjne z całego świata – w tym również w Wielkiej Brytanii – znak bezpieczeństwa przeciwpożarowego jest jednocześnie jednym z najbardziej wpływowych w branży.