2023-08-16

Drzwi do galerii handlowych, urzędów i restauracji MB-100GFT - niezawodne nawet po milionie cykli!

Drzwi do galerii handlowych, urzędów i restauracji MB-100GFT od Aluprof to doskonały pomysł na zabudowy wejść na parterze budynku. Cechują się one dobrą izolacją termiczną, są bardzo wygodne w użytkowaniu a badania potwierdziły, że wytrzymują długie i intensywne użytkowanie. Niezawodne nawet po milionie cykli!

MB-100GFT został stworzony na potrzeby rynku brytyjskiego, gdzie został doskonale przyjęty. Teraz z jego licznymi atutami będą mogli zapoznać się kolejni klienci, bo został wprowadzony na inne europejskie rynki. Zalety tego produktu doceni każdy, kto szuka drzwi o mocnej budowie i wysokiej odporności mechanicznej (nawet do 1 000 000 cykli). W systemie tym można wykonać m.in. drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, witryny i konstrukcje przestrzenne, które cechują się wysoką estetyka oraz wygodą i bezpieczeństwem użytkowania.

Drzwi posiadają wygodny, niski próg z najazdem, samozamykacz ukryty w ościeżnicy oraz tzw. „bezpieczny przymyk" od strony zawiasowej, co zapobiega ewentualnemu przytrzaśnięciu palców przez użytkowników. W zależności od potrzeb drzwi mogą pełnić funkcję wahadłową lub otwierać się tylko w jednym kierunku.

Dwa warianty izolacji ST i SI pozwalają na dobranie odpowiedniej wersji termicznej. Prosta prefabrykacja i modułowa konstrukcja przyspieszają czas realizacji i ułatwiają montaż.

Więcej informacji tutaj