2009-05-19

Dział wsparcia technicznego

Celem powołania nowego działu wsparcia technicznego jest promowanie naszych rozwiązań wśród architektów, wspieranie i doradzanie architektom w procesach projektowania i budowy.

Celem powołania nowego działu wsparcia technicznego jest promowanie naszych rozwiązań wśród architektów, wspieranie i doradzanie architektom w procesach projektowania i budowy. Nasi specjaliści są w pełni do dyspozycji architektów i producentów ślusarki aluminiowej, udzielają porad i wsparcia w wyborze systemów, wycen materiałowych, specyfikacji, rysunków technicznych, projektowania szczegółów i obliczeń. Dział wsparcia technicznego zajmuje się wymaganiami i życzeniami producentów okien, drzwi i fasad. Naszym celem jest udzielanie wszelkiej pomocy technicznej przy rozwiązywaniu problemów.

Przeprowadzamy szkolenia systemowe i z zakresu programów kalkulacyjnych. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie udzielimy Państwu potrzebnych informacji. Fachowe doradztwo rozpoczynamy od określenia Państwa potrzeb, nasi konsultanci są dostępni pod nw. numerami telefonów:

informacje o wycenach materiałowych, szkolenia

Zdzisław Konior tel. +48 (33) 81 95 437

projektowanie – rysunki techniczne, pomoc techniczn

Paweł Gurynowicz tel. +48 (33) 81 95455

Krzysztof Warot tel. +48 (61) 87 27 070