2024-03-25

Aluprof na targach Fensterbau Frontale 2024

Nie mogło nas zabraknąć na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, które w dniach 19-22 marca odbywały się w Norymberdze. Obecność na targach Fensterbau Frontale możemy zaliczyć do udanych.

Wydarzenie było dla nas okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań oraz nowości produktowych. Na stoisku firmy WALA pokazaliśmy drzwi zewnętrzne z przesuniętą osią obrotu MB-86N Pivot Door. Nasze drzwi w imponujących rozmiarach zostały gwiazdą tegorocznych targów i były jednym z najczęściej fotografowanych produktów. Zwiedzający mogli zobaczyć także okno i drzwi wykonane na bazie systemu MB-86N, które wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, szczególnie w zakresie energooszczędności. Zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się też nasza innowacja produktowa SkyTwin – pionierskie rozwiązanie łączące w sobie funkcje rolety zewnętrznej i screena w jednym, dostępne na stoisku ift Rosenheim.

Podczas wydarzenia mieliśmy też możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, wymiany doświadczeń i nawiązania relacji biznesowych z przedstawicielami branży z całego świata, co jest dla nas niezwykle cenne.