2008-01-17

Gazele Biznesu dla Aluprof

Gazele Biznesu to nagroda przyznawana prze Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm. Lista Gazel Biznesu to już znana i wiarygodna marka w społeczności polskich firm. To jedyny ranking, który uwzględnia nie tylko ostatni rok działalności przedsiębiorstwa, ale bada dynamikę rozwoju firmy i premiuje jej szybki i stabilny rozwój na przestrzeni kolejnych 3 lat.

To już kolejna nagroda dla ALUPROF za osiągnięcia w 2007 roku. Do najważniejszych nagród i wyróżnień dla firmy zaliczyć należy :

Orły Polskiego Budownictwa – I miejsce w kategorii Stolarka Budowlana. Konkurs zorganizowany pod patronatem Ministerstwa Budownictwa.

Tytuł Lidera Eksportu 2006 w kategorii : Wielkość zainwestowanego kapitału za granicą w Śląskiej Edycji a następnie w V Ogólnopolskim Ranking Liderzy Eksportu pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Konkurs ma na celu promocję polskich firm prowadzących efektywnie działalność eksportową.

"Laur Klienta 2007" w kategorii „Systemy z aluminium”. Produkty firmy zostały ocenione przez klientów w niezależnym ogólnopolskim badaniu powszechnej popularności produktów opracowanym przez Grupę Media Partner - wydawcę Przeglądu Gospodarczego i przyznano im I miejsce .

Lider Rynku Stolarki Budowlanej, który przyznawany jest na podstawie rankingów wyników sprzedaży producentów i dostawców branży stolarki budowlanej w roku 2006. Ranking jest prowadzony pod patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi.

Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Kryształowe Profile przyznawane przez portal Oknonet .

Ponadto ALUPROF znalazł się na liście 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce oraz w rankingu Diamentów FORBESA.

Wyróżnienia te są sukcesem wszystkich pracowników i partnerów firmy Aluprof i są tym bardziej cenne, że marka ALUPROF jest nową marką . Dziękujemy wszystkim klientom i partnerom za zaufanie jakim obdarzyli ALUPROF.