2008-09-23

Hotel Panorama

W przepieknej scenerii Tatr Wysokich, w najbardziej popularnym ośrodku rekreacyjno-turystycznym Štrbské Pleso na Słowacji, przebiega rekonstrukcja hotelu Panorama.

Spółka ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o. może się pochwalić kolejnym prestiżowym projektem. W przepieknej scenerii Tatr Wysokich, w najbardziej popularnym ośrodku rekreacyjno-turystycznym Štrbské Pleso na Słowacji, przebiega rekonstrukcja hotelu Panorama.

Projekt, który po zakończeniu prac będzie nosił nazwę Panorama Resort, zlokalizowany jest w najwyżej położonej części Tatr. Hotel, który powstaje na fundamentach starego obiektu zostanie zrekonstruowany oraz rozbudowany. W ten sposób powstanie jeden z największych ośrodków hotelowych w Tatrach Wysokich, który przyszłym klientom będzie w stanie zapewnić komfort i wysoką jakość usług. Inwestorem jest deweloper Invest Tatra, s.r.o. Wykonawcą fasad oraz stolarki okienno-drzwiowej z systemu ALUPROF jest firma FAIR Aluminium, s.r.o. z Považské Bystricy ze Słowacji.

Systemy, które zostaną wykorzystane podczas realizacji projektu to MB-SR50 oraz MB-70.

Powierzchnia konstrukcji aluminiowych – 1920 m². Zakończenie realizacji inwestycji oraz oddanie do użytku komplexu Panorama Resort jest planowane na 2010 rok.

Więcej na:

www.PanoramaResort.sk