2008-10-21

Jesienna WySpa Wiedzy

W dwa minione weekendy października odbyły się ostatnie w tym roku spotkania z cyklu WySpa Wiedzy skierowane do architektów.

Aluprof wraz z partnerami konferencji zaprosił architektów Centralnej Polski do przepięknego średniowiecznego Zamku Ryn usytuowanego na pojezierzu mazurskim a architektów Wielkopolski i Dolnego Śląska do Zamku na Skale w Trzebieszowicach, położonego w sercu Ziemi Kłodzkiej - turystycznego Hrabstwa Sudetów. Jak zawsze na gości czekało mnóstwo atrakcji a ponieważ spotkaniom towarzyszyła sceneria zamkowa, podczas bankietów odbyły się biesiady rycerskie, którym towarzyszyły pokazy walk i zabaw rycerskich.

Jak zawsze spotkaniom z cyklu WySpa Wiedzy towarzyszyła także spora część seminaryjna, w której tym razem oprócz Aluprofu zaprezentowały się firmy : IGP, SELT, DORMA, PRESS-GLAS, EUROGLAS , IMPET oraz ROTO.

Bardzo dziękujemy wszystkim architektom tak licznie przybyłym na nasze spotkania. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile pozwoliły choć na chwilę odetchnąć od trudów dnia codziennego.

Dziękujemy również wszystkim partnerom konferencji .