2012-07-06

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Tegoroczna szósta już edycja konkursu plastycznego spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, czego wynikiem było 114 prac plastycznych złożonych na konkurs. Jest to wynik rekordowy szczególnie, że w konkursie mogły wziąć udział dzieci w wieku 2 – 12 lat. Wszystkie prace były bardzo radosne, kolorowe, widać że temat Euro był tematem, który gościł w każdym polskim domu. Najczęściej bohaterami prac byli Slawko i Sławek – maskotki Euro, wiele prac przedstawiało boisko czy też stadiony. Po raz pierwszy Jury konkursu postanowiło wyłonić kilku zwycięzców, ponieważ ich prace wyróżniały się spośród innych techniką, pomysłem, wkładem pracy czy estetyką.

Są to: Natasza Durajczyk, Angelika Paszek, Patryk Handzlik, Wiktoria Sienkiewicz, Łukosz Emilia, Zuzanna Imielska, Daria Kwaśna.

Wręczenie nagród wraz z pokazem freestylu footbolowego i warsztatami odbyło się w Kinoplexie w Bielsku dnia 29 czerwca 2012 r. Był to też dla wszystkich dzieci miły początek wakacji, które wraz z rodzicami obejrzały pokaz filmu Goryl Śnieżek.