2011-11-15

Medal Europejski dla systemu MB-86

Z dumą informujemy, że nowy system okienno-drzwiowy Aluprof MB-86, został uhonorowany Medalem Europejskim – wyróżnienie to przyznawane jest dla wyrobów i usług, które odpowiadają standardom europejskim. Wyróżnienie to świadczy o tym, że system MB-86 spełnia wymagane prawem normy oraz posiada odpowiednie licencje i patenty. Wpływ na przyznanie nagrody miała również dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i certyfikaty.

Celem przyznawania medali jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego.

Uroczyste wręczenie Medali Europejskich XXII edycji, przyznawanych przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego odbyło się w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

Medal Europejski

Medal Europejski - wersja angielska