2009-02-06

MEDIA CENTRUM w Sosnowcu

Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Sosnowcu Milowicach powstaje jeden z najnowocześniejszych biurowców na Śląsku: MEDIA CENTRUM.

Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Sosnowcu Milowicach powstaje jeden z najnowocześniejszych biurowców na Śląsku: MEDIA CENTRUM. Wysoki na 7 kondygnacji budynek, z doskonale dopracowaną infrastrukturą i wysoką jakością wykończenia wnętrz, z racji zastosowanych przy jego budowie technologii będzie reprezentował standard biur klasy A.  Projekt obiektu, będącego inwestycją Polskapresse Sp. z o.o powstał w Biurze Architektonicznym AB PROJEKT w Tychach,  wykonawcą konstrukcji aluminiowych jest Śląska Fabryka Okien i Drzwi NORMA . Zabudowa fasad wykonana w systemach aluminiowych Aluprof obejmuje konstrukcje na bazie systemu słupowo-ryglowego MB-SR50 z oknami odchylnymi MB-SG50 (w tym także  konstrukcje typu fasady podwójnej), drzwiami MB-60 oraz z zastosowaniem indywidualnie opracowanych dla tego budynku profili.

Oddanie MEDIA CENTRUM do użytku planowane jest na marzec 2009r. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z obecnego etapu budowy. Szersze informacje na temat tego obiektu znajdą Państwo tutaj.

aluprof