2009-09-29

Mistrzowie na Mistrzostwa Europy

Mistrzowie na Mistrzostwa Europy

Pod takim hasłem Aluprof zorganizował wspólne kibicowanie dla swoich klientów na pierwszym meczu reprezentacji Polski siatkarek w ramach Mistrzostw Europy w Siatkówce Kobiet. Pomysł zabrania klientów na takie wydarzenie jest związany z pasją Aluprof do siatkówki, który już trzy lata jest sponsorem generalnym zawodniczek czołowej polskiej drużyny BKS Aluprof.

Pomysł ten bardzo spodobał się klientom, którzy na to wyjątkowe sportowe wydarzenie na nowej hali widowisko – sportowej w Łodzi przybyli ekipą liczącą 200 osób. Atmosfera całego spotkania była bardzo gorąca, a goście byli w wyśmienitych nastrojach, szczególnie że nasze zawodniczki wygrały spotkanie Polska 3 - Hiszpania 2. 

Zwycięstwo naszych zawodniczek klienci uczcili w Bierhalle na terenie Manufaktury Łódź zbudowanej w systemach Aluprof .

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za wyjątkową atmosferę tego spotkania!

Zdjęcia z mistrzostw (*.zip) 

aluprof