2022-03-30

Nowe dokumenty poświadczające znak bezpieczeństwa "Ü" dla systemów ALUPROF

Z przyjemnością informujemy, że zbiór dokumentów poświadczających uzyskanie przez systemy ALUPROF znaku bezpieczeństwa "Ü" sukcesywnie się powiększa.

W ostatnim czasie Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej DIBt w Berlinie wydał Ogólne Dopuszczenie Budowlane (AbZ+BaG) dla systemu MB-SR50N, dotyczące nośności połączenia listwy dociskowej z profilem słupa/rygla oraz nośności połączenia teowego rygli ze słupami. Instytut Techniki Okiennej ift z Rosenheim wydał  Ogólne Świadectwa z Badań (AbP) dymoszczelności drzwi jedno- i dwuskrzydłowych systemu MB-45 (dawniej MB-45D). Dzięki tym dokumentom nasi klienci mają coraz szerszy dostęp do przetargów publicznych w Niemczech i wymagających inwestorów. Instytut Techniki Okiennej  ift Rosenheim wydał również Ogólne Świadectwo z Badań (AbP) nośności zespolenia profili MB-79NMB-86, MB-104 PASSIVE i MB-70.  

Znaki bezpieczeństwa "Ü" dla systemów Aluprof są do pobrania w naszej strefie autoryzowanej, w sekcji "Oceny techniczne i certyfikaty". Osoby zainteresowane otrzymaniem pełnych dokumentów, zawierających to oznakowanie prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Krajowej ALUPROF SA.

aluprof