2014-01-16

Nowość w ofercie ALUPROF: ścianki wewnętrzne MB-EXPO i MB-EXPO Mobile

ALUPROF S.A. wprowadza do oferty nowe produkty z zakresu ścianek wewnętrznych: system MB-EXPO i jego wersję MB-EXPO MOBILE.

System MB-EXPO to eleganckie, szklane ścianki działowe przeznaczone do konstruowania różnego rodzaju przegród wewnętrznych z drzwiami całoszklanymi. Ich zadaniem jest oddzielenie i wygłuszenie wydzielonych powierzchni jednocześnie nie ograniczając wizualnie zabudowanego pomieszczenia.

MB-EXPO MOBILE to system ścianek wewnętrznych, z których można wykonać wysokiej jakości segmenty drzwi parkowanych – harmonijkowych i składanych. Ze względu na możliwość zabudowy wysokich pomieszczeń (około 4 m) oraz uzyskania szerokich otwieranych drzwi, oba te systemy doskonale sprawdzą się zarówno w sklepach, galeriach handlowych, centrach targowych jak również w pomieszczeniach biurowych.

Kształtowniki systemów MB-EXPO oraz MB-EXPO MOBILE dostosowane są do mocowania okuć (zamków, zawiasów, zawiesi systemów parkowanych) firm Aluprof, Geze i WSS. Szyby stanowią elementy nośne konstrukcji a uszczelki przyszybowe pozostają niewidoczne z obu stron zabudowy. Oba systemy występują w bogatej palecie kolorystycznej a dodatkowo ich zaletą jest prostota prefabrykacji oraz montażu.

Szersze informacje o tych konstrukcjach znajdują się w Katalogu dla architektów. Systemy te są już obsługiwane przez oprogramowanie kalkulacyjne MB-CAD i MB-SOFT (LogiKal), jest już także dostępna ich dokumentacja produkcyjna.