2024-03-26

Nowy kolor w ofercie Aluprof: Dąb Turner

We wzorniku kolorów ADEC (Decoral) pojawiła się nowa pozycja - mowa o wpisującej się we współczesne trendy powłoce drewnopodobnej Turner Oak (Dąb Turner).

Turner Oak to kolor wpisujący się w oczekiwania klientów, którzy cenią sobie wizualne nawiązania do naturalnych materiałów. Powierzchnia ta z dużym realizmem odwzorowuje wygląd dębowego drewna, a wyjątkowy efekt podkreśla matowa struktura.

Okna i drzwi w tym kolorze doskonale odnajdą się m.in. we wnętrzach w skandynawskim stylu, który lubuje się w połączeniach naturalnej barwy drewna z bielą. To również odpowiedź na potrzeby miłośników klasycznego wystroju wnętrz. Może być też ciekawym uzupełnieniem stylistycznym nowoczesnych i modnych w ostatnim czasie stodół. Dąb Turner to nawiązanie do naturalnych materiałów, lecz w odróżnieniu od stolarki drewnianej użyty na konstrukcjach z aluminium nie wymaga takich zabiegów pielęgnacyjnych, jak regularne impregnowanie i lakierowanie.

Nowy kolor jest pokazany w naszym wzorniku pod kodem ADEC T151 i jest w grupie cenowej podstawowych kolorów drewnopodobnych.

aluprof