2024-04-25

Odkryj nowy showroom Aluprof

Z przyjemnością ogłaszamy zakończenie intensywnych prac modernizacyjnych showroomu w głównej siedzibie Aluprof w Polsce w Bielsku-Białej. Wielkie otwarcie odnowionej i powiększonej przestrzeni (650m2) to okazja do ugoszczenia Państwa i zaprezentowania naszych innowacji w wyjątkowych warunkach.

Co nowego?

Nasz nowy showroom jest teraz wzbogacony o najnowsze rozwiązania Aluprof, prezentowane w inspirujących aranżacjach. To doskonała okazja, aby zobaczyć, dotknąć i doświadczyć naszych produktów osobiście. Ponadto, nasza przestrzeń szkoleniowa jest gotowa do organizacji warsztatów i szkoleń, które mają na celu wspieranie naszych klientów w projektowaniu i budowie z wykorzystaniem produktów Aluprof.

Usiądź wygodnie pod naszą pergolą MB-OPENSKY 120 i doświadcz, jak nasza innowacyjna zabudowa całoszklana MB-OPENSLIDE sprawdza się w praktyce. W trakcie delektuj się kawą w doskonałym towarzystwie, podziwiając 4-metrowe MB-86N Pivot Door. Kiedy słońce oświetla naszą siedzibę i wnika do naszego showroomu przez niezwykłą fasadę MB-MT50N z unikalną redukcją ugięcia rygla, wystarczy zasłonić fasadowe żaluzje SkyFlow, tworząc idealne warunki dla Twojej chwili relaksu.

Kiedy możecie nas odwiedzić?

Serdecznie zapraszamy klientów, architektów, inwestorów, deweloperów i partnerów biznesowych już od 6 maja. 

Jak się z nami skontaktować?

Aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny: 33 81 95 455 lub mailowy na showroom@aluprof.eu

Bardzo się cieszymy na myśl o tym, że znów będziemy mogli Was gościć i dzielić się naszą pasją do innowacyjnych rozwiązań.

Przypominamy również, że możecie odwiedzać nasze showroomy w Pradze i w Londynie. 

Przygotowujemy również wielkie otwarcie showroomu w Warszawie – szczegóły wkrótce!

Do zobaczenia!

aluprof