2010-08-20

Okno z aluminium w kolorze złotego dębu?

Kształtowniki w kolorze drewna

W pierwszej dekadzie sierpnia uruchomiono w zakładzie w Bielsku-Białej linię do lakierowania drewnopodobnego w systemie Decoral. Urządzenia zakupione w firmie  Decoral System pozwalają na uzyskiwanie powłok  imitujących drewno, marmur i inne wzory. Powłoki tworzone są metodą sublimacji. Wszystkie użyte materiały spełniają wymogi Qualicoat i Qualideco. W podstawowej ofercie klienci będą mogli  zakupić materiały umożliwiające lakierowanie w 9 odcieniach drewna:

ADEC złoty dąb

ADEC orzech

ADEC orzech vein

ADEC mahoń

ADEC mahoń sapeli

ADEC jodła

ADEC wiśnia

Ograniczenie ilości kolorów wynika z możliwości zakupowych – najmniejszą możliwą partią zakupową folii jest rolka o powierzchni 1600 m2. Istnieje możliwość lakierowania innych wzorów z dużo szerszej oferty kolorystycznej  zgodnie z życzeniem klienta, jednak zlecenie musi być odpowiednio duże. W uruchomionej linii można  lakierować profile o długości do 7200 oraz blachy płaskie o max wymiarach 1200*3000.

Nie ma możliwości lakierowania akcesoriów okuć i blach giętych.

Aktualny cennik w zakresie podstawowego asortymentu dostępny będzie  w strefie autoryzowanej od 1.09.2010 r. Szczegółowych informacji na temat oferty Aluprof udzielają przedstawiciele handlowi – numery telefonów dostępne są na stronie www.aluprof.com w zakładce kontakt. 

Na zdjęciach obok - proces lakierowania kształtowników.

aluprof