2020-07-21

Promocja pochwyt za 1 zł i aktualizacja oferty drzwi panelowych Aluprof

Drzwi wejściowe to wizytówka nowoczesnego domu. Powinny charakteryzować się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim wysoką normą bezpieczeństwa oraz wytrzymałością. W odpowiedzi na te wymagania ALUPROF zaprojektował serię drzwi panelowych na bazie systemów MB-70, MB-86 oraz MB-104 PASSIVE. W związku z poszerzeniem oferty, producent rozpoczyna promocję produktową.

Priorytet bezpieczeństwa

Dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, ALUPROF opracował nowoczesne systemy aluminiowych drzwi panelowych. Wysokiej klasy konstrukcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne. Parametry takie jak przepuszczalność powietrza, czy wodoszczelność, spełniają także wysokie normy z zakresu izolacji termicznej. Konstrukcję nośną drzwi stanowią sprawdzone systemy ALUPROF: MB-70, MB-86 oraz MB-104 Passive. Lekkie, sztywne i wytrzymałe profile aluminiowe są dostępne w różnych wariantach izolacji termicznej w zależności od wymagania klienta. By podnieść bezpieczeństwo, drzwi panelowe zostały wyposażone w rozwiązania o klasie antywłamaniowej RC2.

Dostosowane do potrzeb

Niewątpliwą zaletą systemów drzwi zewnętrznych ALUPROF są ich walory estetyczne i swoboda wyboru wykończenia. Firma rozwija swoją ofertę, proponując kilkadziesiąt unikalnych wzorów o różnym rozmieszczeniu elementów ozdobnych, szklanych, frezów i metalowych gustownych aplikacji.  W opcji także 24 powłoki drewnopodobne oraz wszystkie kolory z palety RAL. Aby w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby klientów, ALUPROF wprowadził do swojej oferty nowy wariant systemu w modelu betonowym oraz kamiennym w odpowiedzi na obecne trendy w aranżacji wnętrz. Różnorodność rozwiązań pozwala na dobranie idealnej formy drzwi wejściowych do każdego domu. Elementy szyb dostępne są w różnych motywach — ze szkłem piaskowanym, przezroczystym, ornamentowym lub bezpiecznym. Głębokość skrzydeł zależy od wybranego modelu panelowego i waha się od 70 mm do 95 mm. Maksymalne wymiary drzwi wynoszą do 1400 mm szerokości oraz 2600 mm wysokości. Pozwala to na precyzyjne dobranie optymalnego rozwiązania.

Idealnie dopasowane akcesoria

Akcesoria zastosowane w systemie drzwi panelowych różnią się od siebie materiałem wykonania oraz kształtem. Drewno i metal w różnych konfiguracjach i formach znalazło swoje zastosowanie w konstrukcji łukowej, w formie klamek lub pochwytów wpuszczanych, okrągłych, półokrągłych i kwadratowych w wariantach jedno i dwustronnym.

Aluminiowe systemy drzwiowe ALUPROF można również wyposażyć w zaawansowane technologicznie elementy. Nowoczesne czytniki linii papilarnych mogą zarejestrować i obsługiwać wielu różnych użytkowników. Dodatkowo systemy wyposażone są w opcję zdalnego sterowania poprzez pilot, przycisk lub smartfon . Natomiast ukryty wewnątrz skrzydła siłownik wyręczy domowników przy otwieraniu i zamykaniu drzwi .

Szeroka oferta i atrakcyjna promocja

W związku z poszerzeniem oferty drzwi panelowych, okuć i rodzajów wykończenia ALUPROF ogłosił atrakcyjną promocję. Od początku lipca do końca bieżącego roku przy zakupie drzwi z katalogu producenta stolarki można otrzymać elegancki pochwyt za symboliczną złotówkę. Szczegóły promocji i to jakie produkty obejmuje można znaleźć na stronie internetowej oraz u doradców handlowych ALUPROF .

Najwyższy standard wykonania

Producent stolarki aluminiowej ALUPROF zaprojektował systemy o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, wytrzymałości i estetyki. Wykorzystanie trwałych materiałów zmniejsza koszty eksploatacji i pozwala na długotrwałe funkcjonowanie drzwi panelowych. Szeroki asortyment umożliwia dobranie systemu do indywidualnych, nawet najbardziej wygórowanych potrzeb klienta.