2024-06-14

Poznaj skład jury V edycji konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”

W składzie tegorocznego jury konkursu zasiądą znani i cenieni architekci oraz przedstawiciele branży: Maciej Franta, Karol Fiedor, Bożenna Wawrzyniak-Mańko, Elżbieta Dziubak i Zbigniew Poraj oraz Przemo Łukasik - współzałożyciel docenianej pracowni architektonicznej Medusa Group, który będzie przewodniczyć obradom.

Tylko do końca czerwca można zgłaszać budynki zrealizowane z wykorzystaniem systemów Aluprof do międzynarodowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”. W kolejnym etapie, jury złożone z wybitnych przedstawicieli świata architektury, wyłoni 50 najlepszych obiektów, które wezmą udział w finałowej rywalizacji.

Przewodniczącym jury tegorocznej edycji konkursu jest Przemo Łukasik, ceniony architekt i współzałożyciel pracowni Medusa Group, która ma już na swoim koncie kilka wyróżnień „Obiektu Roku w Systemach Aluprof”. W gronie jurorów zasiądą także: Elżbieta Dziubak – generalny architekt Aluprof SA, Zbigniew Poraj – niezależny ekspert z wieloletnim doświadczeniem, Maciej Franta – laureat prestiżowego konkursu architektonicznego 40 Under 40, Karol Fiedor – wiceprezes SARP oraz Bożenna Wawrzyniak-Mańko z RKW Architektur+.

Przeczytaj pełny artykuł o naszych jurorach: https://www.bryla.pl/poznalism...

aluprof