2024-07-11

Przed nami kolejna edycja rozmów Future Builders

Aluprof startuje z kolejną edycją swojego głośnego projektu Future Builders. To wyjątkowa przestrzeń do dialogu na temat przyszłości designu, architektury, urbanistyki i budownictwa. Spotkania i wywiady z osobami, które są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale też orędownikami pozytywnych zmian, to zarówno duża dawka wiedzy, jak i inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Kontynuując projekt, od lipca do października 2024 r. przeprowadzimy wywiady ze znanymi osobistościami, wśród których znajdą się projektanci, architekci oraz eksperci w dziedzinie budownictwa ekologicznego. Gospodarzem rozmów będzie Paweł Gregorczyk, manager ds. komunikacji marki Aluprof SA.

Premiera pierwszego wywiadu odbędzie się 16 lipca o godz. 11:00. Bohaterem spotkania będzie Tomasz Pągowski, projektant, prowadzący programy telewizyjne, współzałożyciel PĄGOWSKI STUDIO. Autor niezliczonych projektów aranżacji wnętrz, mebli i przedmiotów użytkowych, tworzonych we współpracy z wieloma polskimi, jak i zagranicznymi markami. W swoich działaniach zawodowych, jak i prywatnych promuje postawę proekologiczną w duchu idei „less waste” oraz aktywność społeczną na rzecz dobrostanu zwierząt i przeciwdziałania kryzysowi klimatycznemu

Jak obejrzeć rozmowę? Zarejestruj się na stronie https://future-builders.com/#registration-from a wkrótce otrzymasz od nas link do premierowej rozmowy Future Builders z Tomaszem Pągowskim.

aluprof