2023-06-14

Rozwój systemu MB-Skyline Type R - rozwiązanie trzyszynowe oraz kwatera stała

Oferta panoramicznych przesuwnych drzwi tarasowych z ukrytą ramą MB-SKYLINE TYPE R cały czas wzbogaca się o kolejne rozwiązania. Drzwi tego typu pomimo dużych rozmiarów sprawiają wrażenie lekkich i zapewniają niezakłócony widok na zewnątrz. System pozwala na tworzenie skrzydeł nawet do 4 m wysokości, co daje ogromne możliwości projektantom.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oferta systemu MB-SKYLINE TYPE R została rozszerzona o rozwiązanie pozwalające budować konstrukcje trzyszynowe. Występują one jako rozwiązania z napędem ukrytym, który pozwala obsługiwać skrzydła nawet o masie do 1200 kg. Oferta została uzupełniona m.in. o trzyszynową ościeżnicę pionową, dwuczęściową ościeżnicę poziomą oraz dwuczęściowe poszerzenie.

W ramach ostatniej aktualizacji oferty produktu MB-SKYLINE TYPE R można także wykonać kwaterę stałą, za pomocą nowego profilu ościeżnicy o głębokości 190 mm. Ościeżnica kwatery stałej ma taką samą głębokość jak ościeżnica konstrukcji przesuwnych, dzięki czemu obie kwatery (stała i przesuwna) świetnie się ze sobą komponują pod względem architektonicznym. Kwatery stałe można szklić pakietem szkła w zakresie 52 mm do 60 mm