2022-08-29

Rusza wrześniowy cykl szkoleń ALU-EDUKATOR 2022

Aluprof SA we wrześniu 2022 wznawia cykl specjalistycznych szkoleń stacjonarnych ALU-EDUKATOR pod hasłem „Budujmy lepsze miejsca – produkt, montaż, przepisy” kierowanych do producentów osłon przeciwsłonecznych, bram i moskitier. To unikalna okazja do aktualizacji wiedzy nt. branżowych innowacji i aktualnych regulacji unijnych. Wstęp jest bezpłatny. Pierwsze szkolenia odbędą się 15 września 2022 w Prószkowie k. Opola, kolejne 20 września w Kazimierzu Dolnym, 22 września w Wieliczce, 27 września w Nowym Tomyślu i 29 września w Rulewie k. Grudziądza.

Aluprof SA zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku i na bieżąco aktualizować swoją ofertę handlową. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty kilka ważnych grup produktowych, jak: żaluzje fasadowe SkyFlow, systemy screenów SkyRoll, a także pierwszą na rynku pergolę klasy premium sprzedawaną w formie systemu do samodzielnej prefabrykacji – MB-OpenSky 140. Poza tym, zaproponowano wiele usprawnień dla naszych systemów rolet zewnętrznych, bram i moskitier, które są bardzo istotne z punktu widzenia producentów.

Seminaria ALU-EDUKATOR nie tylko umożliwiają nam przekazanie wiedzy na temat nowości w ofercie, zmian przepisów prawnych, ale przede wszystkim stanowią doskonałą platformę do bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń z klientami - mówi Sabina Gustof, Marketing Project Manager w Aluprof SA.

Partnerami cyklu wrześniowych szkoleń będą: CopacoNV Screen WeaversSomfy sp. z o.o., Tiger Coatings Poland sp. z o. o. oraz TremcoIllbruck sp. z o.o., którzy przybliżą najistotniejsze kwestie związane z sektorem stolarki aluminiowej i osłonami przeciwsłonecznymi m.in. na przykładzie rozwiązań, systemów Aluprof. Patronat honorowy nad szkoleniami ALU-EDUKATOR objął Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD). Dokładny harmonogram szkoleń oraz zapisy na szkolenia dostępne są na stronie: https://aluprof.com/producenci/szkolenia.