2011-04-21

Szkolenie z nowości w ofercie systemów roletowych ALUPROF

W dniu 15 kwietnia 2011 roku w Bielsku-Białej odbyło się szkolenie dla Partnerów Handlowych firmy ALUPROF S.A. w zakresie nowości w ofercie systemów rolet zewnętrznych zwijanych oraz z zasad ich wprowadzania do obrotu.

Tematyka szkolenia obejmowała m.in. następujące zagadnienia:        

    * system rolet nadstawnych SKT,  SKT + MKT (OPOTERM)

    * system rolet adaptacyjnych SKP, SKP + MKT (PÓŁOWAL) profilowane

    * system rolet adaptacyjnych SKO - P, SKO - P + MKT (OWAL) profilowane

    * nowości w systemach Moskitier

Ponadto zaprezentowano aktualny stan dokumentów walidujących systemy ALUPROF jak również zasady wprowadzania do sprzedaży systemów żaluzji (rolet) zewnętrznych zwijanych, bram zwijanych i krat zwijanych ALUPROF w świetle obowiązujących przepisów.

Nasze zaproszenie spotkało się bardzo wysoką frekwencją - zgłosiło się do nas blisko 130 osób reprezentujących ponad 60 firm z całej Polski. W związku z tak dużym zainteresowaniem, firma Aluprof specjalnie dla swoich klientów postanowiła zorganizować dodatkowe szkolenia regionalne.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach organizowanych przez ALUPROF S.A., zachęcamy do odwiedzania sekcji "Szkolenia i seminaria": na naszej stronie internetowej bądź do kontaktu z Działem Sprzedaży Krajowej.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na szkolenie klientom. Mamy nadzieję, że przekazane informacje będą dla uczestników pomocne w codziennej pracy i w spełnianiu coraz większych oczekiwań rynku, związanych z systemami rolet firmy Aluprof.

aluprof