2023-02-16

Szybka i prosta wycena żaluzji i pergoli dzięki Konfiguratorowi B2B Aluprof!

Mając na względzie komfort pracy naszych Partnerów Handlowych, rozszerzyliśmy funkcjonalność Konfiguratora Żaluzji Fasadowych o możliwość wyceny systemu pergoli MB-OPENSKY 140. Rozwój naszej autorskiej platformy do wycen pociągnął za sobą także konieczność zmiany jej nazwy na Konfigurator B2B Aluprof.

Konfigurator B2B Aluprof to bardzo intuicyjne narzędzie online, które w prosty i szybki sposób pozwala na przygotowanie oferty na żaluzje fasadowe SkyFlow i pergole MB-OPENSKY 140 według niezbędnych kryteriów. Co ważne, program umożliwia konfigurację wyłącznie kompatybilnych ze sobą podzespołów, a także dobór odpowiedniej kolorystyki i elementów sterowania znajdujących się w ofercie firmy Aluprof SA. Niewątpliwą zaletą Konfiguratora B2B Aluprof jest pełna automatyzacja procesów i możliwość szybkiego przetwarzanie zleceń, dzięki integracji z systemami wewnętrznymi Aluprof SA. Program posiada również kartotekę klientów indywidualnych, która umożliwia dowolne modyfikacje ofert dla swoich klientów przed złożeniem ostatecznego zamówienia. Konfigurator B2B Aluprof posiada bardzo przyjazny interfejs i jest w pełni responsywny, dzięki czemu, wyceny można przygotowywać także na urządzeniach mobilnych. A do tego dostępny jest w 10 wersjach językowych, co pozwoli Państwu również na sporządzanie ofert dla swoich kontrahentów zagranicznych.

Firma Aluprof SA stawia na rozwój nowych technologii, które mają przede wszystkim na celu ułatwienie pracy Klientom Spółki i zarazem automatyzację procesów związanych z przetwarzaniem zamówień. W związku z tym planowany jest dalszy rozwój Konfiguratora B2B, który już wkrótce umożliwi wycenę także innych produktów z naszej oferty.

Zachęcamy do korzystania z Konfiguratora B2B Aluprof. Zobacz więcej informacji.

aluprof