2022-02-08

Szybsze i prostsze ofertowanie dzięki Konfiguratorowi Żaluzji Fasadowych Aluprof

Podczas wyceny żaluzji fasadowych należy zwrócić uwagę na wiele kluczowych elementów, co czasem bywa nieco skomplikowane. Aby ułatwić to zadanie swoim Partnerom Handlowym, firma Aluprof SA zaprojektowała Konfigurator Żaluzji Fasadowych - intuicyjne narzędzie online, które w prosty i szybki sposób pozwala na przygotowanie oferty na żaluzje fasadowe według niezbędnych kryteriów.

Konfigurator Żaluzji Fasadowych jest bardzo łatwym i wygodnym w użytkowaniu narzędziem, pozwalającym na konfigurację tylko kompatybilnych ze sobą podzespołów. Umożliwia ono także dobór odpowiedniej kolorystyki i elementów sterowania znajdujących się w ofercie firmy Aluprof SA. 

Niewątpliwą zaletą konfiguratora żaluzji fasadowych jest pełna automatyzacja procesów i możliwość szybkiego przetwarzanie zleceń, dzięki integracji z systemami wewnętrznymi Aluprof SA. Dla użytkowników dostępna jest także funkcja śledzenia statusu zamówienia. Program posiada również kartotekę klientów indywidualnych, która umożliwia dowolne modyfikacje ofert dla swoich klientów przed złożeniem ostatecznego zamówienia.  

Konfigurator Żaluzji Fasadowych posiada bardzo przyjazny interfejs  i jest w pełni responsywny, dzięki czemu, wyceny można przygotowywać także na urządzeniach mobilnych. A do tego dostępny jest w 10 wersjach językowych, co pozwoli Państwu również na sporządzanie ofert dla swoich kontrahentów zagranicznych. 

Zobacz więcej informacji i sprawdź jak działa Konfigurator Żaluzji Fasadowych Aluprof.