2014-03-20

Top Builder 2014 dla fasady MB-TT50

System ściany słupowo - ryglowej MB-TT50 został nagrodzony statuetką TopBuilder 2014. Tytuł przyznała Kapituła Konkursu złożona z Redakcji i Rady Programowej miesięcznika „Builder” pod przewodnictwem wybitnego eksperta w dziedzinie budownictwa, prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza. Fasada MB-TT50 to zdaniem wielu fachowców aktualnie najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązanie, posiadające najlepsze parametry pod względem szczelność i izolacji termicznej.

Tytuł „TopBuilder 2014” to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. System MB-TT50 jest najnowszym rozwiązaniem fasadowym Aluprof. Naszą ofertę opieramy na innowacyjnych energooszczędnych rozwiązaniach. Jesteśmy firmą, która poprzez swoje działania wyznacza kierunek dla innych. To ogromny zaszczyt, ale i odpowiedzialność wobec naszych kontrahentów, partnerów biznesowych, inwestorów i społeczeństwa. Mamy nadzieję nieprzerwanie się rozwijać i przyczyniać do wzmacniania pozycji polskiego budownictwa – mówi Tomasz Grela, Prezes Zarządu.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie cechujących się innowacyjnością i wysoką jakością rozwiązań mających zastosowanie w budownictwie. Organizatorzy pragną poszerzać wiedzę uczestników procesów budowlanych na każdym etapie realizacji, wzbogacając ją o najnowsze technologie niezbędne do budowy i modernizacji obiektów w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem – trwałych i bezpiecznych. Konkurs został objęty programem promocyjno-edukacyjnym „Promujemy Polską Architekturę”.W tym roku tytułem TopBuilder wyróżnione zostały 33 firmy. Wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej Gali na Targach Budma w Poznaniu.