2020-09-21

Trzy nagrody branży nieruchomości dla obiektów w systemach ALUPROF

Do tegorocznego konkursu Prime Property Prize zakwalifikowało się aż 10 obiektów powstałych z wykorzystaniem systemów ALUPROF SA. Trzy z nich wygrały w kluczowych kategoriach jako Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego, Powierzchni Handlowej i Powierzchni Biurowej.

Gala rozdania nagród prestiżowego plebiscytu organizowanego przez portal Propertynews.pl odbyła się 14 września. Wśród laureatów w aż trzech ważnych dla branży nieruchomości kategoriach znalazły się nowopowstałe obiekty:

  • Elektrownia Powiśle

Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Handlowej

  • High5ive w Krakowie

Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Biurowej

  • Nobu Hotel Warsaw

Inwestycja Roku – Rynek Hotelarski.

Perły architektury w systemach ALUPROF

W wyróżnionych głosami czytelników realizacjach zastosowano innowacyjne rozwiązania lidera branży stolarki aluminiowej, firmy ALUPROF SA.

Elektrownia Powiśle – projektu pracowni APA Wojciechowski – powstała na bazie systemów okienno-drzwiowych MB-70 i MB-86 oraz fasadowych MB-SR50N EFEKT i MB-SR50N HI+.

W obiekcie High5ive, który w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce ex aequo, zaprojektowanym przez architektów z pracowni nsMoonStudio zastosowano systemy o podwyższonej izolacyjności termicznej MB-86 SI i MB-SR50N HI+ oraz system żaluzji fasadowych MB-SUNPROF.

Z kolei do budowy niedawno otwartego Nobu Hotel Warsaw wykorzystano system okienno-drzwiowy MB-86 SI, nowy system drzwi przesuwnych z ukrytą ramą MB-SKYLINE, przegrody przeciwpożarowe MB-78EI oraz systemy fasadowe MB-SR50N EFEKT MB-SR50N EI EFEKT z oknami odchylno-wysuwnymi MB-SR50N OW. Za projekt tego obiektu odpowiada studio Medusa Group.

Nominacja tak wielu obiektów z portfolio ALUPROF to dla nas duże wyróżnienie i nagroda za wytężoną pracę naszych specjalistów. To ogromny zaszczyt być w tak doborowym gronie laureatów. Każdy z docenionych przez głosujących obiektów jest wyjątkowy i wnosi świeże spojrzenie na architekturę budynków użyteczności publicznej. Cieszymy się, że jako doświadczony partner przy realizacji tego rodzaju inwestycji, mamy w tym swój udział – mówi Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPORF SA.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z Gali Prime Propert Pize 2020:

https://www.youtube.com/watch?v=MesGhg7e5Rs&feature=youtu.be

aluprof