2024-05-07

V jubileuszowa edycja konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”

Właśnie wystartowała piąta, jubileuszowa edycja międzynarodowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” skierowanego do branży architektonicznej i budowlanej. Od 6 maja do 30 czerwca poprzez internetowy formularz można zgłaszać budynki, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat z wykorzystaniem systemów aluminiowych Aluprof. Profesjonalne jury, złożone z wybitnych postaci świata architektury, wybierze najciekawsze obiekty, a wynik poznamy podczas październikowej gali w Warszawie. Wieczorne wydarzenie poprzedzone będzie kolejną konferencją z cyklu Future Builders.

„Obiekt Roku w Systemach Aluprof” to prestiżowy konkurs, który od lat cieszy się uznaniem w branży. Skierowany jest do krajowych i zagranicznych pracowni architektonicznych i samodzielnych architektów, a także deweloperów, inwestorów i generalnych wykonawców. Celem tego wydarzenia jest wyłonienie najbardziej wyjątkowych budynków, powstałych między 1 stycznia 2022 roku a 30 czerwca 2024 roku, z wykorzystaniem systemów Aluprof.

Do piątej, jubileuszowej edycji konkursu można zgłosić obiekty, wypełniając zgłoszenie na stronie future-builders.com/konkurs lub wykorzystując pocztę tradycyjną skierowaną do siedziby firmy Aluprof (decyduje data stempla pocztowego). Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2024 r.

Konkurs podzielony jest na kilka etapów. Po 30 czerwca profesjonalne jury wybierze 50 budynków, z których wyłoni 10 finalistów. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz prestiżowy tytuł „Obiektu Roku w Systemach Aluprof”. Podczas tegorocznej edycji nie może zabraknąć głosowania internautów oraz wielu innych niespodzianek, które czekają na uczestników konkursu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie: https://future-builders.com/konkurs.