2022-11-15

Wielkie otwarcie kolejnego showroomu już w grudniu w Wietnamie

Nowy showroom z produktami Aluprof już od połowy grudnia będzie dostępny dla klientów w Azji. Inwestycja, zlokalizowana w siedzibie wietnamskiej firmy BRC, to powierzchnia 150 m2 pełna aranżacji w aluminiowych systemach Aluprof.

Ekspansja na rynki zagraniczne to jeden ze stałych celów strategii Aluprof, a Wietnam to bardzo perspektywiczny rynek eksportowy. Nie bez przyczyny kolejny showroom zostanie otwarty właśnie w tym kraju. Podczas wizyty w salonie wystawowym można będzie obejrzeć szeroki wachlarz rozwiązań oferowanych przez Aluprof, skierowanych głównie pod klientów z Azji. Spacerując po showroomie, zobaczyć można będzie aranżacje w systemach okiennych MB-45, systemach okienno-drzwiowych MB-86, MB-79N, MB-104 PASSIVE, systemach drzwi podnoszono-przesuwnych MB-77HS, MB-86 FOLD LINE HD czy MB-59HS.

Showroom w Wietnamie jest kolejnym salonem wystawowym Aluprof na mapie świata. Do tej pory produkty Aluprof można oglądać w 2 lokalizacjach w Polsce – Bielsku-Białej i Opolu, Czechach oraz Wielkiej Brytanii.

Lokalizacja showroomu: BRC's Building, No1, 6 Lane, Tran Quoc Hoan Str, Cau Giay Dist, Hanoi, Wietnam.