2008-05-15

Wyspa Wiedzy na góralską nutę.

Na drugą już w tym roku konferencję z cyklu Wyspa Wiedzy Aluprof zaprosił architektów z południa Polski do jednego z najwyżej położonych obiektów konferencyjno – wypoczynkowych w Polsce ( 759 m npm.) - do Kocierzy, które stanowi idealne połączenie majestatycznej natury i górskiego kurortu.

Architekci oprócz prezentacji Aluprof pt. „Mierzyć wysoko” , mieli okazję wysłuchać jeszcze w części seminaryjnej prezentacji produktów firm będących partnerów konferencji: Roto, Press - Glass, Dorma, Nice, IGP- Pulvertechnik, Selt, Euroglas.

Jedną z atrakcji jaką organizatorzy przygotowali dla gości była wizyta w jednym z najpiękniejszych muzeów browarnictwa w Europie , w muzeum w Żywcu.

Doskonała atmosfera ośrodka, góralskie klimaty stylowej Karczmy, wspaniały hotel zapewniający relaks, spokój i wypoczynek dostarczyły wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Kto raz spróbował tych wszystkich smakowitych potraw, kto biesiadował w Karczmie wokół paleniska przy akompaniamencie kapeli góralskiej Beskid i chłonął niepowtarzalną atmosferę tego miejsca z pewnością zechce jeszcze wrócić w tamto miejsce.... wierzymy w to mocno.

Patronat medialny nad wszystkimi spotkaniami pełnią Architektura i Biznes, Forum Branżowe oraz portal Oknonet.pl.

Partnerzy konferencji:

Patronat medialny :