2008-07-23

XIII Dni Bystrej

Aluprof S.A wspomógł finansowo organizację XIII Dni Bystrej. Wielu pracowników firmy Aluprof pochodzi właśnie z tej miejscowości, sąsiadującej bezpośrednio z Bielskiem. Dni Bystrej, to już tradycja oraz wiele imprez na stałe wpisanych w obchody.

Aluprof S.A wspomógł finansowo organizację XIII Dni Bystrej. Wielu pracowników firmy Aluprof pochodzi właśnie z tej miejscowości, sąsiadującej bezpośrednio z Bielskiem. Dni Bystrej, to już tradycja oraz wiele imprez na stałe wpisanych w obchody. W ciągu czterech dni imprezy uczestnicy mieli okazję zobaczyć występy m,in. : Chóru Cantica, młodzieżowego zespołu Boanerges z Bystrej, „Kwaśnica Bawaria Show” , „ Krywań „ a także zespołu „ 2 Plus 1”.

Tradycją Dni Bystrej są również pokazy pożarnicze, a w tym roku był to także pokaz ratownictwa medycznego OSP Bystra oraz grupy GOPR ze Szczyrku. Również co roku organizowany jest Rodzinny Rajd Rowerowy – w tym roku jednak ze względu na nieprzychylność pogody, trasa rajdu została skrócona .

Organizatorzy podkreślili na zakończenie , że XIII Dni Bystrej można zaliczyć do atrakcyjnych i udanych. Szczególne podziękowania skierowali do wszystkich organizacji społecznych z terenu Bystrej oraz sponsorów - przyjaciół i sympatyków Bystrej - ludzi dobrych serc.