2006-01-03

Złoty Certyfikat Dobroczynności dla Metalplast-Bielsko S.A.

W grudniu 2005 roku Prezes Metalplast-Bielsko S.A. Pan Marcin Puchała otrzymał ZŁOTY CERTYFIKAT DOBROCZYNNOŚCI od Stowarzyszenia Dziecięce Artystyczne Koncerty Integracyjne "DAKI"

W grudniu 2005 roku Prezes Metalplast-Bielsko S.A. Pan Marcin Puchała otrzymał ZŁOTY CERTYFIKAT DOBROCZYNNOŚCI od Stowarzyszenia Dziecięce Artystyczne Koncerty Integracyjne "DAKI" za wsparcie finansowe jakie nasza firma udzieliła Stowarzyszeniu..

Generalnym założeniem Dziecięcych Artystycznych Koncertów Integracyjnych jest umożliwienie dzieciom niepełnosprawnym, z Domów Dziecka, z rodzin dotkniętych patologiami i ze środowisk ubóstwa społecznego wspólnej zabawy z rówieśnikami w duchu dobra, miłości i tolerancji.

Obok zdjęcia z imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie w grudniu 2005 roku: Igrzyska o Puchar Roberta Korzeniowskiego – dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na cele dobroczynne: Noworoczny, Integracyjny VII Beskidzki Bajkowy Bal dla dzieci pokrzywdzonych przez los i ich rówieśników ze szkół i przedszkoli a także organizowanie wypoczynku zimowego dla najbiedniejszych dzieci.

Na zdjęciach uczestnicy rozgrywek: przedstawiciele dziennikarzy (Dziennik Zachodni, Sport, Radio eM, Radio Katowice, TVP3), przedstawiciele władz miasta Bielsko-Biała i Chorzów oraz sportowcy reprezentacji Polski (m.in. mistrz świata w boksie zawodowym Tomasz Adamek).